STATYSTYKA ZA ROK 2021

Sakrament Chrztu św. przyjęło – 36 dzieci ,
( w tym 16 dziewczynek, 20 chłopców):

Pierwsza Komunia Św. – przyjęło 29 dzieci,
( w tym 13 dziewczynek , 16 chłopców)

Sakrament Bierzmowania przyjęły - 20 osoby,
( w tym 12 dziewczyn, 8 chłopców):

Sakrament Małżeństwa, udzielono - 8 ślubów:

Odwiedzono chorych - 160 razy w roku .

Udzielono Sakramentu Namaszczenia Chorych - 2 razy

Zmarło - 24 osób ,
( w tym 13 mężczyzn, 11 kobiet )

Rozdano Komunii Św. - 48 000

Odprawiono za parafian Mszy św. - 85

Kilkanaście Mszy św. odprawiono za Dusze w czyśćcu cierpiące z ofiar ze skarbonki.

W tym roku większymi inwestycjami było: zakup kotła ECOMATIX i kaloryferów na kościół i salki parafialne, remont i malowanie prezbiterium, remont kotłowni, malowanie pomieszczenia dla matki z dzieckiem, malowanie wejścia do kościoła.

Chciałbym podziękować najpierw Panu Bogu za cały rok 2021 za Opiekę Bożą i Jego Błogosławieństwo. Matce Najświętszej za opiekę Matczyną nad naszą Parafią.
Dziękuję służbie kościelnej, służbie liturgicznej, paniom charytatywnym, Dzieciom Maryi, Scholii, organistom za piękną grę, pani sprzątaczce, pani piorącej bieliznę kościelną i pani pracującej w kancelarii za Bóg zapłać, pani która prowadzi naszą kronikę parafialną, pani która dba o czystość ornatów, paniom upiększającym kościół poprzez układanie kwiatów, robiącym wystrój świątyni, paniom z Kółka Rękodzieła za własnoręcznie robione dekoracje, panu gospodarzowi, panom którzy pracowali przy wymianie centralnego ogrzewania i remoncie pomieszczeń kościelnych (kotłowni, salek katechetycznych, kaplicy dla matki z dzieckiem), paniom które sprzątały pomieszczenia po remoncie ogrzewania, panom którzy zawsze dbają o wystrój świąteczny i usuwają wszelkie usterki, wszystkim Wam za waszą pomoc i obecność w naszej świątyni. Jeśli kogoś pominąłem to przepraszam. Pan Bóg wie najlepiej.

01/01/2022

11/03/2013