STATYSTYKA ZA ROK 2022
  • Drukuj
  • Email

Sakrament Chrztu Św. przyjęło 34 dzieci, w tym 19 dziewczynek i 15 chłopców.
Pierwszą Komunię Św. przyjęło 27 dzieci, w tym 11 dziewczynek i 16 chłopców.
Sakrament Małżeństwa – udzielono 10 ślubów.
Odwiedziny chorych - chorych odwiedzono 170 razy.
Sakrament Namaszczenia Chorych udzielono 10 razy.
Zmarły 23 osoby, w tym 11 mężczyzn i 12 kobiet.
Rozdano 50 000 Komunii Św.
Odprawiono 60 Mszy św. w intencji parafian.

Kilkanaście Mszy św. odprawiono za Dusze w czyśćcu cierpiące z ofiar ze skarbonki.

W tym roku większymi inwestycjami były: całkowity remont ubikacji w Kościele, założenie rolet zabezpieczających wejście do salek i kotłowni, okna zabezpieczające witraże w Kościele, wykonanie nowego stojaka na świece przy figurze MBFatimskiej przez p. Bronka i Michała Szołtysik.

Chciałbym podziękować najpierw Panu Bogu za cały rok 2022, za Opiekę Bożą i Jego Błogosławieństwo. Matce Najświętszej za opiekę Matczyną nad naszą Parafią.
Dziękuję służbie kościelnej, służbie liturgicznej, paniom charytatywnym, Dzieciom Maryi, scholi, organistom za piękną grę, pani sprzątaczce, pani piorącej bieliznę kościelną i pani pracującej
w kancelarii za Bóg zapłać, pani która prowadzi naszą kronikę parafialną, pani która dba o czystość ornatów, paniom upiększającym kościół poprzez układanie kwiatów, robiącym wystrój świątyni, paniom z Kółka Rękodzieła za własnoręcznie robione dekoracje, panu gospodarzowi, kościelnym którzy pracowali przy remoncie ubikacji w Kościele, panom, którzy zawsze dbają o wystrój świąteczny i usuwają wszelkie usterki, wszystkim Wam za waszą pomoc i obecność w naszej świątyni. Jeśli kogoś pominąłem to przepraszam. Pan Bóg wie najlepiej.

08/01/2023

11/03/2013