29.01 - 05.02.2023
NIEDZIELA IV ZWYKŁA

15:30 - Nieszpory
Kolekta na potrzeby naszej parafii.
Za złożone ofiary składam serdeczne Bóg Zapłać oraz osobom, które składają ofiarę na konto parafialne.

1. Dzisiaj Światowy Dzień Chorych na Trąd.

2. Zapraszam codziennie pół godziny przed Mszą św. na różaniec w intencji Ukrainy i o ustanie wojen na świecie.

3. W środę (01 lutego) o godzinie 18:00 w salkach przymiarka strojów komunijnych.

4. W czwartek (02 lutego) święto Ofiarowania Pańskiego. Na każdej Mszy św. błogosławieństwo świec. W to święto przeżywamy Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Kolekta na siostry klauzurowe.

5. W piątek (03 lutego) wspomnienie św. Błażeja, orędownika w chorobach gardła.
Po każdej Mszy św. (w czwartek i piątek) zostanie udzielone błogosławieństwo św. Błażeja.

6. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie przed Mszą św.

7. W sobotę po Mszy św. porannej miesięczne odwiedziny chorych. Chętnych proszę zgłaszać w zakrystii.

8. Po Mszy wieczornej w sobotę obowiązkowe spotkanie ministrantów.

9. W niedzielę (05 lutego) wspomnienie św. Agaty. Na każdej Mszy św. błogosławieństwo wody i chleba ku jej czci.

10. Rodzicom i uczniom klas I szkól ponad podstawowych przypominamy, że ruszył 2-letni cykl przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Warunkiem dopuszczenia do przyjęcia sakramentu bierzmowania będzie obecność na spotkaniach w ciągu tych 2 lat. Spotkania będą się odbywały w I piątki miesiąca o godz. 18:00.

11. Kolekta w przyszłą Niedzielę na potrzeby naszej parafii.

12. Dodatkowa kolęda będzie na zapisy telefoniczne w innym terminie.

13. Zachęcam do czytania Gościa Niedzielnego i Małego Gościa.