14- 21.10. 2018
NIEDZIELA XXVIII ZWYKŁA

15.30 Nabożeństwo Różańcowe.
Kolekta na potrzeby naszej parafii.
Za złożone ofiary składam serdeczne Bóg Zapłać.

1. Zapraszam do udziału w Nabożeństwach Różańcowych codziennie wieczorem. Zachęcam również do odmawiania Różańca w domach. W zakrystii można składać zalecki za zmarłych, których będziemy polecać w naszych codziennych modlitwach różańcowych.

2.We wtorek(16 października) uroczystość św. Jadwigi , patronki Śląska. Obchodzimy również imieniny biskupa seniora Gerarda Kusza. Pamiętajmy o nim w modlitwach.

3.W środę spotkanie Dzieci Maryi i scholii o godzinie 17.00. O godzinie 19.00 spotkanie bierzmowańców.

4.W czwartek (18 października) święto św. Łukasza, Ewangelisty. W naszych modlitwach polecajmy pracowników służby zdrowia. Dzieci zapraszam w czwartek na Mszę szkolną o godzinie 7.45.

5. W sobotę po Mszy św. wieczornej spotkanie ministrantów.

6. W przyszłą niedzielę (21 października) Niedziela Misyjna rozpoczynająca Tydzień Misyjny.

7. Kolekta w przyszłą niedzielę na misje. Przed kościołem zbiórka na rzecz Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia, która wspiera dzieci i młodzież z rodzin ubogich.

8. Zachęcam do czytania Gościa Niedzielnego i Małego Gościa.

9. Przed kościołem są do nabycia znicze Caritas na Uroczystość Wszystkich Świętych. Dochód z tych zniczy przeznaczony jest na cele charytatywne. Zachęcamy do nabycia takiego znicza, który nie tylko przypomina o naszych zmarłych, ale jest symbolem naszej dobroci do bliźnich. Cena 3.00 zł.

10. Można zamawiać intencje mszalne ( jubileuszowe) na rok 2019.