23.- 30.06.2019
NIEDZIELA XII ZWYKŁA

15.30 Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa.
Kolekta na potrzeby naszej parafii. Za złożone ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.

1. Dziś Dzień Ojca zapraszam serdecznie do udziału we Mszy św. w intencji wszystkich ojców i ich rodzin.

2. W miesiącu czerwcu serdecznie zapraszam na nabożeństwa do Serca Pana Jezusa codziennie po Mszy św.

3. W poniedziałek (24 czerwca) - uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

4. We wtorek przed Mszą św. Różaniec pokutny.

5. Do czwartku (włącznie) - tradycyjne wieczorne procesje eucharystyczne, na które serdecznie zapraszam całe rodziny, dzieci sypiące kwiatki i dzieci I Komunijne. Na zakończenie Oktawy w czwartek - błogosławieństwo wianków i ziół.

6. W piątek (28 czerwca) - uroczystość Najśw. Serca Pana Jezusa. Dzień Modlitw o Świętość Kapłanów.

7. W sobotę (29 czerwca) - uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła, głównych patronów diecezji gliwickiej. W tę uroczystość obchodzimy Dzień Papieski Franciszka. Kolekta na potrzeby naszej parafii.

8. W przyszłą niedzielę (30 czerwca) kolekta na Stolicę Apostolską.

9. Dnia 25 czerwca około godziny 17.00 przybędą do nas pielgrzymi ze Skoczowa, których jak co roku będziemy gościć w naszych domach. Osoby chętne do przyjęcia pielgrzymów prosimy o zgłaszanie się w zakrystii.

10. Zachęcam do czytania Gościa Niedzielnego i Małego Gościa.