02- 09.08.2020
NIEDZIELA XVIII ZWYKŁA

15.30 Nieszpory.
Kolekta na potrzeby naszej parafii- remont centralnego
ogrzewania w kościele.
Za złożone ofiary składam serdeczne Bóg zapłać oraz osobą, które składają ofiarę na konto parafialne.

1. We wtorek przed Mszą św. Różaniec pokutny.

2. W środę po Mszy św. nowenna do MBNP.

3. Do Komunii św. należy podchodzić z zachowaniem odpowiedniej odległości między poszczególnymi osobami. Zaleca się, aby Komunię św. przyjmować na rękę.
Natomiast osoby przyjmujące Komunię św. do ust powinny przyjmować ją na końcu.

4. Przestrzegamy wytyczne przez władze państwowe.

5. W czwartek (06 sierpnia) – Święto PRZEMIENIENIE PAŃSKIEGO .
Serdecznie zapraszam dzieci do udziału we Mszy św. wakacyjnej w każdy czwartek o 17.00.

6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca, okazja do spowiedzi codziennie przed Mszą św..

7. W przyszłą niedzielę kolekta na potrzeby naszej parafii - remont centralnego ogrzewania w kościele.

8. W środę (12 sierpnia) o godzinie 5.30 wyjazd na pielgrzymkę do:
1. Jaskinia Raj w górach świętokrzyskich, 2. Bazylika na św. Krzyżu, 3. Zamek Królewski w Chęcinach. Przewodnik od początku trasy. Cena pielgrzymki z obiadem 150 zł. Zapisy w zakrystii.

9. Zachęcam do czytania Gościa Niedzielnego i Małego Gościa.