14 – 21.04.2024
III NIEDZIELA WIELKANOCNA

15:30 – Nieszpory Świąteczne

Kolekta na potrzeby naszej parafii.
Za złożone ofiary składam serdeczne Bóg Zapłać oraz osobom, które składają ofiarę na konto parafialne.

1. Dzisiaj przypada Niedziela Biblijna, która rozpoczyna Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Dzisiaj przypada także święto Chrztu Polski. Kolekta na potrzeby naszej parafii.

2. Codziennie pół godziny przed Mszą św. odmawiamy różaniec w intencji Ukrainy i o ustanie wojen na świecie.

3. W środę po Mszy św. Nowenna do MBNP.

4. Dzieci zapraszam na Msze św. szkolne w każdy czwartek o godzinie 7:30 lub 17:00.

5. W sobotę po Mszy św. wieczornej spotkanie ministrantów.

6. W przyszłą niedzielę, tzw. Dobrego Pasterza (21 kwietnia) przypada Światowy Dzień Modlitw o Powołania, który rozpoczyna Tydzień Modlitw o Powołania do służby w Kościele.

7. Kolekta w przyszłą Niedzielę na potrzeby naszej parafii. Przed kościołem zbiórka na potrzeby Hospicjum Królowej Pokoju w Tarnowskich Górach.

8. Zachęcam do czytania Gościa Niedzielnego i Małego Gościa.